greitas kreditas

Greitasis kreditas

greitas kreditasPaskolos internetu vos per 15 minučių!
Paskolos internetu puikus šansas staiga prireikus pinigų, dažniausiai paskolos suteikiamos per 15 minučių nuo paraiškos pateikimo. Sužinokite iš kur skolintis nemokamai, būkite protingesnis už kitus!


Nemokamos paskolos

Nemokamos paskolos puikus būdas skolintis visiškai nemokamai, kam mokėti paskolos palūkanas jei galima skolintis nemokamai? Mes Jums patarsime kaip sutaupyti pinigų ir pasiskolinti nemokamai. Nemokamos paskolos.


Paskolų bendrovės

Paskolų bendrovės griebiasi įvairių gudrybių pritraukti naujų klientų, tačiau mes patikrinome visas kredito bendroves ir Jums pateikiame tik pačias patikimiausias ir geriausias paskolų sąlygas teikiančias paskolų bendroves. Jei reikalingas kreditas rekomenduojame apsilankyti www.greitaskreditas.lt interneto svetainėje.


SMS kreditas

SMS kreditas pats patogiausias ir greičiausias būdas pasiskolinti pinigų prireikus netikėtai. Tiesa SMS žinute gauti paskola galėsite iš anksto užsiregistravę paskolų bendrovės puslapyje bei patvirtinė telefono numerį – SMS kreditas.


Greitas kreditas – istorija

Greito kredito atsiradimo istorija išties paini ir sudėtinga, bet tuo pačiu ir labai paprasta. Ar ši paslauga reikalinga ar ne – gali atsakyti tik rinka. Gyvename laisvoje kapitalistinėje valstybėje, kur viskas reguliuojama pasiūlos ir paklausos santykio, valstybei įsikišant tik į tam tikras socialines veiklos sritis – pvz. gelbėjimo tarnybos, sveikatos apsaugos sistema, policija, ir t.t. Dažniausiai valdžios kišimasis į vieną ar kitą veiklos sritį iškreipia rinką ir sudaro nenormalias konkurencijos sąlygas. Tiesiog greitas kreditas tai nėra afera, nėra per prievartą žmogui brukama paslauga. Tai tiesiog galimybė žmogui oficialiai pasiskolinti. Tačiau kažkodėl valstybė kišasi į šią verslo sritį ir šį verslą mėgina sužlugdyti, jam taikydama įvairius apribojimus.

Skolintis žmonės pradėjo labai seniai. Dar natūrinių mainų laikais buvo galima pasiskolinti druskos ar bulvių. O atsiradus pinigams šis procesas dar labiau suintensyvėjo. Tada atsirado ir bankai, paskolų rinka. Žmonės dideles pinigų sumas sėkmingai skolinosi iš bankų. Tačiau mažas sumas ėmė skolintis vieni iš kitų, nes iš bankų skolinitis sudėtinga. Tai užtrunka gana ilgai, reikia užpildyti daugybę dokumentų. Ir apskritai bankai nenoriai skolina mažas pinigų sumas. Jie suinteresuoti išduoti mažiau, bet didesnių paskolų su turto įkeitimu (pvz. paskola būstui). Tokiu atveju bankas niekuo nerizikuoja – iš žmogaus atims būstą, paliks jį be skatiko ir pats nepraras nieko.

Šioje vietoje į pagalbą žmonėms atėjo lombardai ir nusikaltėliai. Lombardai suteikia galimybę pasiskolinti nedidelę sumą pinigų, tačiau juose užstatoams savo asmeninis turtas (dažnai tai tokie brangūs daiktai kaip vestuviniai žiedai). O nusikaltėliai nelegaliai dalina paskolas, bet visų pirma nemoka mokesčių. Visų antra – pinigus iš nemokių klientų išsireikalauja ne įstatymo numatyta tvarka.

Greitasis kreditas atėjo kaip natūrali veiksmų seka. Tai galimybė dirbančiam žmogui pasiskolinti nedidelę pinigų sumą, neįkeičiant sau brangių daiktų ir netgi neišeinant iš namų. Nelabai aišku kodėl ši rinka taip griežtai reguliuojama ir kodėl valstybė į ją taip kišasi. Negi tikrai greitas kreditas yra blogybė ir turi būti draudžiamas, o kazino, lažybų punktai, lošimų automatų punktai gali veikti nekontroliuojami? Juk paslauga išties patogi – užstato nereikia, iš namų išeiti taip pat. Kreditas suteikiamas tik patikrinus žmogaus mokumą. Tai irgi labai patogu ir logiška. Negalima skolinti pinigų asmenims, kurie jų nesugebės grąžinti. Juk pats kredito davėjas yra suinteresuotas, kad kreditas būtų grąžintas.

Vieša paslaptis, kad daug žmonių yra pasiėmę greituosius kreditus ir daliai jų nepavyksta jų apmokėti. Tačiau kodėl tik mėtomasi skambiomis frazėmis ir visiškai nekalbama apie faktus. Visų pirma – būtų įdomu pamatyti kaip tai atrodo statistiškai. Juk skaičiai kalba patys už save. Dar įdomiau pamatyti kiek žmonių nesugeba sumokėti paskolos už būstą, įmokų už automobilių lizingą. Kiek bankai išdavė vartojimo paskolų ir kiek žmonės turto praranda besiskolindami iš lombardų?

Greitas kreditas – nėra pasaulinė blogybė ir užima savo vietą rinkoje. Reiktų šaknų ieškoti daug giliau. Kodėl norima sukurti monopoliją ir leisti viską valdyti bankams?