Greitųjų kreditų spąstai

Greitieji kreditai į savo spąstus įklampina daugybę žmonių. Pasitaiko tragiškų atvejų, kai skolų negalintys grąžinti žmonės palūžta ir atima sau gyvybę. Tai, žinoma, yra pavieniai atvejai, tačiau tokios skaudžios istorijos priverčia susimąstyti ar verta turėti reikalų su grietųjų kreditų bendrovėmis. Greiti kreditai siūlomi visur ir visada. Užtenka įsijungti bet kurį interneto portalą ir ten puikuojasi įvairių greitųjų kreditų bendrovių reklamos. Perskaičius šias reklamas, susidaro įspūdis, jog pinigai siūlomi beveik nemokamai: pasiskolinus pinigų, pirmaisiais mėnesiais neskaičiuojamos palūkanos, pradėti grąžinti reikia tik po kelių mėnesių ir pan.

Žmogui gali susidaryti įspūdis, kad viskas labai paprasta ir lengva. Kiekviena greitųjų kreditų bendrovė vilioja savo būsimus klientus skambiomis frazėmis, kad neverta laukti, kol turėsi pakankamai pinigų norimam daiktui įsigyti, neverta taupyti, nes tai užtruks nemažai laiko ir pareikalaus daug pastangų. Juk ne visi žmonės yra užsispyrę ir atkaklūs, kad galėtų pasiryžti taupyti pinigus. Siūloma rinktis lengviausią ir greičiausią išeitį: pasiskolinti pinigų iš greitųjų kreditų bendrovės. Taigi greiti kreditai suteikia jums galimybę turėti norimą daiktą čia ir dabar. Nereikia laukti kol turėsite pakankamai pinigų ar skolintis iš draugų, artimų žmonių.

Greitųjų kreditų bendrovės nuolat konkuruoja tarpusavyje, kiekviena siūlo klientams vis patrauklesnes skolinimosi sąlygas. Taip elgiamasi dėl to, kad norima pritraukti kuo daugiau naujų klientų ir aplenkti savo konkurentus. Svarbiausias veiksnys šioms įmonėms yra pinigai. Žinoma, kiekvienos greitųjų kreditų bendrovės internetinėje svetainėje klientai informuojami apie atsakingą skolinimąsi, pažymima, kad svarbu prieš skolinantis įvertinti savo finansines galimybes, galimybę grąžinti pinigus ir pan. Tačiau pirmiausia įvardijami greitųjų kreditų privalumai, kurie, anot reklamos, yra daug didesni už trūkumus.
Pasiskolinti pinigų nėra blogas sprendimas, jeigu esate tikri, kad turėsite pakankamai lėšų paskolai grąžinti ir nuo to labai nenukentės jūsų kasdieninis gyvenimas. Reikia atkreipti dėmesį, jog antrą kartą pinigų besiskolinantys asmenys yra daug atsargesni, atidesni, nes jau yra susidūrę su greitaisiais kreditais ir žino paskolų sąlygas, įvairius įsipareigojimus ir pan. Pirmą kartą besiskolinantieji dažniausiai realiai neįvertina savo galimybių.