Paskolos Tau

Paskolos Tau – jau vien pavadinimas išduoda, kad tai kiek suasmenintos paskolos, suteikiamos atsižvelgiant ne tik į Jūsų pajamas, bet ir poreikius. Čia suteikiamos ne tik vartojimo paskolos, bet ir paskolos su nekilnojamo turto ar transporto priemonės įkeitimu, todėl galima pasiskolinti ir gerokai daugiau nei siūlo kitos panašaus pobūdžio kreditavimo įstaigos.

Vartojimo paskolos bendrovėje suteikiamos iki 60 dienų (dviejų mėnesių), o didžiausia suma, kurią galima skolintis yra net 5000 litų. Žinoma, tai dar priklauso ir nuo Jūsų gaunamų oficialių pajamų, tačiau nemaža suma rodo, kad greitasis kreditas nebūtinai turi būti nedidelis ir retai viršijantis 2000 litų ribą.

Paskolostau svetainėje galima pasižiūrėti, kiek kainuos vartojamoji paskola, tačiau jei norite skolintis su nekilnojamo turto ar automobilio įkeitimu, palūkanos ir sąlygos Jums bus derinamos individuliai. Maksimali skolinimosi suma nurodoma iki 200 tūkstančių litų (skolinantis su nekilnojamo turto įkeitimu) arba 60 tūkstančių litų (jei skolinatės įkeisdami transporto priemonę), tačiau taip pat priklauso ir nuo Jūsų gaunamų pajamų bei įkeičiamo turto vertės. Įkeičiant seną ir nedidelės vertės automobilį tikrai neverta tikėtis gauti maksimalią paskolos sumą, tuo tarpu turintiems apynaujį automobilį galima sulaukti atitinkamai didesnės paskolos ir geresnio bendrovės pasiūlymo.

Grįžtant prie trumpalaikės vartojimo paskolos, Paskolostau, kaip jau tampa įprasta greitųjų kreditų rinkoje, siūlo žaibišką paskolos suteikimą. Jums tereikia patvirtinti savo tapatybę (tai atliekama pervedant simbolinę vieno cento sumą į kredito bendrovės banko sąskaitą) ir jei Jūs atitinkate keliamus reikalavimus, tai yra, uždirbate pakankamai, neturite pradelstų įsiskolinimų, Jums bus išsiunčiama SMS žinutė su patvirtinimu bei pervedami pinigai į Jūsų nurodytą banko sąskaitą. Įprastai tai užtrunka ne daugiau nei 15 minučių, o kartais prireikia vos penkių.

Pasirinkę Paskolostau kredito bendrovę galėsite būti tikri, kad galėsite pasiskolinti tiek, kiek maksimaliai leidžia Jūsų pajamos, nes čia suteikiamos gana didelės sumos, kurių gali pritrūkti įvairiose gyvenimo situacijose. Žinoma, skolinantis būtina prisiminti, kad paskolą reiks grąžinti, o jos grąžinimą pabrangins palūkanos, tad savęs įvertinimas ir situacijos nuodugnus apžvelgimas – būtini. Netinkamai įvertinę savo galimybes grąžinti paskolą rizikuosite susidurti su daug didesnėmis finansinėmis problemomis, o nemokaus kliento įrašas ar keli pradelsimai sumokėti paskolos įmokas gali stipriai pakenkti Jūsų ateities planams, ypač jei ir ateityje planuojate vėl skolintis ar sudarinėti atsakingas ir labai svarbias sutartis.